OK

پژمان جمشيدي :پرسپوليس تافته جدا بافته فوتبال ايران است/بايد از الان براي موفقيت در آسيا برنامه ريزي کرد/منشا تاثير زيادي در فاز هجومي دارد.

پژمان جمشيدي بازيکن پيشين پرسپوليس و ستاره امروز سينماي ايران با وجود مشغله کاري سعي مي‌کند بازي‌هاي تيم سابق خود را دنبال کند.

به گزارش خبرنگار شرکت پيشکسوتان کهن پرسپوليس، جمشيدي که اين روزها با بازي در چند فيلم سينمايي و سريال و همچنين تئاتر يکي از بازيگران پر کار محسوب مي‌شود، سعي دارد با وجود مشغله کاري همچنان فوتبال را دنبال کند.

پژمان جمشيدي در رابطه با شرايط اين‌روزهاي خودش و کار در سينما و همچنان شرايط اين روزهاي پرسپوليس صحبت‌هايي انجام داد که در زير مي‌خوانيد.

🔸شرايط کار در سينما اين روزها چطور است؟

دو فيلم سينمايي در آستانه اکران دارم به نام‌هاي «لونه زنبور» و «تگزاس». يک فيلم سينمايي در جشنواره به نام «سو‌تفاهم» دارم و و سريال ديوار به ديوار هم براي نوروز داريم که در حال ضبط آن هستيم. سريال رسانه تصويري «خوب،بد جلف» را هم داريم. يک اجراي تئاتر هم شب‌ها دارم.

🔸با اين همه مشغله کاري وقت داري فوتبال را هم پيگيري کني؟

من سعي مي‌کنم هر جا باشم فوتبال را ببينم حتي اگر سر ضبط کار با موبايل فوتبال را دنبال کنم. با وجود کار سعي مي‌کنم بازي‌هاي دخلي و خارجي را پيگيري کنم.

🔸شرايط پرسپوليس را در ليگ چطور مي‌بيني؟


با توجه به اختلاف امتيازي که پرسپوليس با ساير تيم‌ها دارد و شرايط متزلزل ساير تيم‌ها قهرماني اين تيم در ليگ تقريبا قطعي است اما بهترين حالت اين است که آنها هر چه زودتر با نتاج خوب قهرماني را مسجل کنند تا تمرکزشان را روي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا و موقيت در آن بازي‌ها بگذارند. البته دوست دارم هر سه تيم ايراني ديگري که در آسيا هستند هم در اين بازي‌ها بهترين نتايج را کسب کنند چون نمايندگان ايران هستند. اميدوارم امسال بتوانيم در آسيا حداقل دو تيم در رده‌هاي بالا داشته باشيم.

🔸پنجره نقل و انتقالاتي پرسپوليس بسته است و مهدي طارمي هم از اين تيم رفته،با اين وجود پرسپوليس در فاز هجومي با مشکل روبه‌رو نمي‌شود؟

پرسپوليس تيم پر مهره‌اي است که خوب بسته شده. به نظر من اين تيم با فوتبالي که بازي مي‌کند و نمايشي که در هر بازي از خود ارائه مي‌دهد اين تيم را به تافته جدا بافته از فوتبال ايران تبديل کرده است. اين موضوع بيانگر اين است که اين تيم بازيکنان خوبي دارد و از کادر بازيکنان خوبي بهره‌مند است.

شما بازيکنان نيمکت نشين پرسپوليس را ببينيد. براي مثال سيامک نعمتي در هر بازي که به زمين آمده عملکرد خوبي داشته است و در بازي آخر هم گل زد. در بازي برابر مشکي‌پوشان هم با عملکرد خوبش باعث تغيير نتيجه و پيروزي پرسپوليس شد. در فاز هجومي عليپور آماده را هم پرسپوليس دارد که امسال آقاي گل ليگ است. از طرفي منشا هم بازيکن تاثير‌گذاري در فاز هجومي است.

در حال حاضر شايد برخي معتقد باشند که منشا افت کرده است اما به نظر من او تاثير فوق‌العاده‌اي در فاز هجومي تيم دارد و نبود او در بازي مقابل نفت که ما به تساوي رسيديم هم کاملا مشهود بود. او در حفظ توپ در فاز هجومي و پرس حريف واقعا خوب عمل مي‌کند و روي حريف فشار مي‌گذارد.

🔸پرسپوليس با برانکو در آسيا مي‌تواند با تجربه‌‌اي که سال گذشته با حضور در نيمه نهايي ليگ قهرمانان به دست آورد قهرماني را تجربه کند؟
پرسپوليس قطعا مي‌تواند در آسيا جزو بهترين تيم‌ها باشد. ليگ ما يکي از با کيفيت‌ترين ليگ‌هاي آسيا است و وقتي تيمي مي‌آيد و در ليگ با کيفيتي چنين اختلاف امتيازي ايجاد مي‌کند نشان ‌مي‌دهد در آسيا هم مي‌تواند به يک قدرت اصلي تبديل شود. با توجه به تجربه سال گذشته مي‌توانيم امسال در آسيا نتايج بهتري هم کسب کنيم و مقام به دست آوريم.

🔸در سمت راست پرسپوليس که پست تخصصي خود تو هم است دو بازيکن آماده، يعني حسين ماهيني با تجربه و صادق محرمي جوان و با انگيزه بازي مي‌کنند. سمت راست پرسپوليس امسال عملکردش چطور بوده؟
فکر مي‌کنم با اين دو بازيکن برانکو دغدغه‌اي ديگر در مورد اين منطقه از زمين ندارد. ماهيني که بازيکن با تجربه و ملي‌پوش است و در اوج امادگي قرار دارد و مي‌خواهد در جام جهاني هم حضور داشته باشد. صادق محرمي هم از نظر اضافه شدن در حمله و دوندگي خوب است. البته اين بازيکن به تازگي به خاطر اينکه حريفان او را آناليز کرده‌اند و از سبک بازي او شناخت پيدا کردند در دربيل‌ها کمي براي حريفان دستش رو شده و او بهتر است روش‌هاي ديگري را هم براي دريبل زدن انتخاب کند چرا که او بيشتر حرکاتش را از سمت راستش انجام مي‌دهد. محرمي کمي تجربه به دست آورد به بازيکن کاملي تبديل مي‌شود.به گزارش خبرنگار شرکت پيشکسوتان کهن پرسپوليس

کانال تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAECfJ2_HsjoyutT0HQ


1396/11/03

Bookmark and Share   شماره خبر :15179 تعداد بازدید :784

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 

Copyright © 2016 Azaranweb.com Allright Reserved Powered By AzaranWeb