OK

علی پروین

علی پروین : علی پروین (زاده 3 مهر ۱۳۲۵ تهران) بازیکن، کاپیتان و مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس تهران است.

سمت : رییس هیئت مدیره.سعید شیرینی

معاون اجرایی و سرپرست سابقباشگاه پرسپولیس تهران  است.  وی در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۱ با حکم محمد رویانیان  به این سمت منصوب شد .


سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.


محمد جمعه ای

محمد جمعه‌ای متولد 1344است .


سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.


مهدی محمد نبی

تحصیلات خود را در رشته مدیریت بازرگانی تا مقطع کارشناسی به پایان رساند. وی دارای مدارک مدیریت اداری از فیفا، مدیریت ورزشی از کمیته ملی المپیک و مدیریت حرفه ای از فیفا است .

از سوابق ورزشی وی می توان به حضور در تیم فوتبال کلنی شرق تهران،تیم نوجوانان شاهین تهران،تیم منتخب آموزشگاههای تهران و تیم پتروشیمی تهران اشاره کرد.

محمد نبی در کارنامه مدیریتی خود سابقه مدیرعاملی باشگاه گسترش پارس خودرو، قائم مقام مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، عضو هیات موسس اتحادیه فوتبال باشگاههای کشور، مشاور اجرایی رئیس فدراسیون فوتبال، معاون اجرایی دبیر کل و رئیس کمیته مسابقات، دبیر کل فدراسیون فوتبال، مدرس دوره های مدیریت فوتبال و عضو کمیته بازاریابی کنفدراسیون فوتبال آسیا را دارد .


سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.


حمید جاسمیان

زاده 3 شهریور 1315 زاده آبادان - بازیکن فوتبال اهل ایران است.

وی فوتبال را از باشگاه فوتبال شاهین آبادان شروع کرد سپس به باشگاه فوتبال شاهین تهران و پس از آن به پرسپولیس رفت و کاپیتان این تیم به مدت سه سال شد.

سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.


بیژن ذوالفقارنسب

زاده شانزده تیر 1328 - سنندج بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است که سابقه بازی در تیم ملی فوتبال ایران و شرکت در بازی های المپیک تابستانی 1976  و جام ملت های آسیا 1976  را دارداو در سال 1349 در افسر بازی کرد، سپس به پاس پیوست. سال 1354 به پرسپولیس  رفت و در همان سال اول حضور در پرسپولیس، به عنوان قهرمانی در مسابقات فوتبال جام تخت جمشید  دست یافت .

سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.


حمیدرضا استیلی

زاده بیست و یک دی ۱۳۴۹ است. وی ۸۲ بازی ملی در کارنامه خود دارد که توانسته است در این بازیها ۱۲ گل به ثمر برساند. او بیشتر فعالیت‌های باشگاهی خود را در پرسپولیس گذرانده است. وی همچنین با گلی که برای تیم ملی کشورمان ایران به آمریکا در رقابت های جام جهانی زد گل قرن نام گرفت.


سمت : عضوهیئت مدیره شرکت پیشکسوتان پرسپولیس.Copyright © 2016 Azaranweb.com Allright Reserved Powered By AzaranWeb